O kursie

Proponowany przez nas kurs, składający się z 17 odcinków z zakresu przepisów ruchu drogowego jest jedynym takim produktem na rynku szkolenia przyszłych kierowców. Skierowany jest do wszystkich uczestników kursów na prawo jazdy-jako wsparcie i uzupełnienie dla osób uczestniczących w kursach stacjonarnych na prawo jazdy; jako pomoc tym, którzy wybrali kurs e-learningowy . Jest najlepszym narzędziem dla osób samodzielnie przygotowujących się do egzaminu teoretycznego na prawo jazdy. Przydatny będzie również tym wszystkim, którzy od wielu lat posiadają prawo jazdy i chcą być na bieżąco z przepisami ruchu drogowego. Stworzony został bazując na dwudziestoletnim doświadczeniu w szkoleniu kandydatów na kierowców. Prowadząca wykłady jest osobą z bogatym doświadczeniem instruktora nauki jazdy, nauczyciela, coacha i socjologa . Kurs ten pozwoli na perfekcyjne przygotowanie się do egzaminu teoretycznego na prawo jazdy oraz – co najważniejsze – na zrozumienie sytuacji na drodze. W tym kursie na prawo jazdy przepisy ruchu drogowego zostały podane w atrakcyjny i zoptymalizowany sposób. Dlaczego?

przekaz wiedzy jest prosty, czytelny i autentyczny

wykłady oddziałują wielopłaszczyznowo – odbiorca ma poczucie kontaktu z osobą prowadząca wykład

konstrukcja wykładów nawiązuje do najnowszych badań naukowych związanych z oddziaływaniem wielobodźcowym na słuchacza (wzrok, słuch)

czas trwania każdego odcinka daje możliwość pełnej koncentracji, dzięki czemu ułatwione jest zapamiętanie podanych informacji

informacje kluczowe są wielokrotnie powtarzane, przez co mózg słuchacza z łatwością je zapamiętuje

podkład dźwiękowy, który towarzyszy wykładom jest w częstotliwościach ułatwiających zapamiętywanie – działa na zasadzie aktywowania obu półkul dwiema różnymi częstotliwościami.

Posiadasz dostępy? Zaloguj się