O kursie

Zastanawiasz się jak zdać prawo jazdy?

Oddajemy w wasze ręce kurs, który jest jedynym takim produktem na rynku szkolenia przyszłych kierowców. Skierowany  jest do wszystkich uczestników kursów na prawo jazdy:

  • jako wsparcie i uzupełnienie dla osób uczestniczących w kursach stacjonarnych na prawo jazdy;
  • jako pomoc tym, którzy wybrali  kurs e-learningowy.

KursOn jest najlepszym narzędziem dla osób samodzielnie przygotowujących się do egzaminu teoretycznego na prawo jazdy. Przydatny będzie również tym wszystkim, którzy od wielu lat posiadają prawo jazdy i chcą być na bieżąco z przepisami ruchu drogowego.

Kurs nasz to ponad 640 minut wykładów wideo z zakresu przepisów ruchu drogowego, techniki kierowania i budowy pojazdu.Każda lekcja zakończona jest quizem zaś cały kurs testem końcowym. Oczywiście w KursOnie znajduje się aktualna baza pytań egzaminacyjnych. Znajdziesz tu zatem wszystko, czego potrzebujesz, by samodzielnie przygotować się do egzaminu państwowego z teorii. 

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w szkoleniu kandydatów na kierowców wykorzystaliśmy przy tworzeniu tego produktu. Prowadząca wykłady – Agata Klisowska – jest osobą z bogatym doświadczeniem instruktora nauki jazdy, nauczyciela, coacha i socjologa. Kurs ten pozwoli na perfekcyjne przygotowanie się do egzaminu teoretycznego na prawo jazdy oraz – co najważniejsze – na zrozumienie sytuacji na drodze.

Mamy dla Ciebie przygotowanych 22 lekcji, składających się na całą teorię na prawo jazdy! To idealne uzupełnienie dla stacjonarnego kursu prawa jazdy – e-learning, ale w przystępnej formie!

Uczysz się do egzaminu teoretycznego sam? KursOn to najlepszy wybór dla Ciebie!

W tym kursie na prawo jazdy przepisy ruchu drogowego zostały podane w atrakcyjny i zoptymalizowany sposób. Dlaczego?

przekaz wiedzy jest prosty, czytelny i autentyczny

wykłady oddziałują wielopłaszczyznowo – odbiorca ma poczucie kontaktu z osobą prowadząca wykład

konstrukcja wykładów nawiązuje do najnowszych badań naukowych związanych z oddziaływaniem wielobodźcowym na słuchacza(wzrok, słuch)

czas trwania każdego odcinka daje możliwość pełnej koncentracji, dzięki czemu ułatwione jest zapamiętanie podanych informacji

informacje kluczowe są wielokrotnie powtarzane, przez co mózg słuchacza z łatwością je zapamiętuje

podkład dźwiękowy, który towarzyszy wykładom jest w częstotliwościach ułatwiających zapamiętywanie – działa na zasadzie aktywowania obu półkul dwiema różnymi częstotliwościami

jesteśmy dla CIEBIE! Otrzymujesz dostęp do prywatnej grupy na Facebook’u

Posiadasz dostępy? Zaloguj się